Interspor Dış Tic. A.Ş. 1993 yılında kurulmuştur. Ticari Fitness Ekipmanları;  Amerika, Tayvan, İngiltere ve Çin’den ithal etmiş olduğu; Diesel Fitness® ve ProFitness® kendi markaları başta olmak üzere sektörünün lider firmasıdır.  Dünyaca ünlü FreeMotion® markalarının yetkili satıcısıdır. Geniş ürün yelpazesi, her bütçeye ve kitleye uygun ürünlerin olması, geniş teknik servis ağı, yedek parça stoklarının yeterli olması, sevkiyat ve kurulumun müşteriye hiç sorun çıkartmayacak şekilde planlanıp gerçekleştirilmesi, konusunda uzman personel tarafından projelendirme ve ürün yerleşim planlarının müşterilerimizin hizmetine sunulması ve firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı misyonu sebebiyle sektördeki pazar payımız her sene biraz daha artmaktadır.

Ticari Fitness Ekipmanlarının kullanım alanları arasında; Spor merkezleri, eğitim kurumları, kamu kuruluşları, sitelerin fitness salonları, oteller, özel şirketlerin personelleri için açtığı spor merkezleri, pilates stüdyoları dışında, spor aletlerini kullanırken daha fazla konfor, dayanıklılık ve kalite isteyen ve evlerinde yeterli alan bulunan müşterilerimizi sayabiliriz.

Profesyonel alanda müşteri ziyareti ile başlayan süreç salon sahibi firmanın tercihleri ve müşteri kitlesinin tespiti, buna göre en uygun ürünlerin seçimi, sonrasında salonun ekibimiz tarafından ölçülendirilmesi, 3D ve Autocad  ile en ideal tasarım alternatiflerinin çalışılması ve sunumu, buna göre nihai şeklini alan ürün listesinin tekliflendirilmesi ile devam eder. Seçilen ürünlerin zamanında temini, uzman teknik servis ile montajı, eş zamanlı olarak  eğitimcilerin eğitilmesi ve bilgilendirilmesi ile tamamlanan süreç istendiğinde anahtar teslim olarak da projelendirilir. Teknik Servis bölümlerinde kurulu bulunan Ar-Ge birimi mühendislerimizin geliştirdikleri yenilikleri müşterilerimize anında sunarken, 2.200 metrekarelik yedek parça depolarımızdaki  parça desteğinin gücü ile de Türkiye‘nin her köşesine en geç 36 saat içerisinde hizmet götürmekteyiz.

Türkiye ‘de bir ilki başlatarak ISO 9001 Kalite Sertifikası ile Spor ve Kondisyon Cihazları için satış sonrası Teknik Servis hizmetleri sunan firmamız ile,  Türkiye genelinde 81 ildeki 101 noktanın yanı sıra, Azerbaycan - Bakü ve Kıbrıs - Lefkoşa‘da kurulu bulunan servis istasyonlarımız ile birlikte 103 noktadan servis hizmetlerini yürütmekteyiz. Montaj hizmetlerimiz Türkiye ile birlikte, Arnavutluk, Afganistan, Libya, Irak, Gürcistan, Ukrayna, Azerbaycan, Nahçivan, Türkî Cumhuriyetleri ve Kıbrıs‘ta da sürdürülmektedir.

Interspor grup şirketler nezdindeki 200’ü aşkın çalışanımız, binlerce metrekare yönetim, showroom ve depolama alanları Ankara, İzmir, Adana ve Antalya Bölge Müdürlüklerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Sağlık, spor ve neşe dolu günler dileriz.